Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

WPEK
E-mail Facebook

Teatralna EduAkcja 2019
Kiedy
16 marca 2019 (sobota) g. 10:00 - 16:30
Gdzie
Teatr TR Warszawa, ul Marszałkowska 8 (mapa)
zamknij
Dostęp dla niepełnosprawnych
Teatralna EduAkcja 2019
Teatralna EduAkcja 2019

data: 16 marca 2019 (sobota), godz. 10.00-16.30
miejsce: TR Warszawa/ ul. Marszałkowska 8
organizator: Warszawski Program Edukacji Kulturalnej
współorganizator: TR Warszawa
partnerzy: Nowy Teatr, Teatr Polski, Teatr Powszechny, STUDIO teatrgaleria, Teatr Rampa,Teatr Wielki Opera Narodowa

Rejestracja --->>>

Konferencja Teatralna EduAkcja Warszawy to okazja do spotkania i rozmowy w gronie pedagogów teatru, edukatorów, animatorów kultury, nauczycieli, artystów i urzędników odpowiedzialnych za kulturę w Warszawie, na tematy ważne dla środowiska - zarówno te ponadczasowe, jak i bieżące.

Podczas tegorocznej edycji Teatralnej EduAkcji pragniemy zaprosić do rozmowy także rodziców i opiekunów. Stale obserwujemy powiększającą się grupę dorosłych odbiorców kultury, którym na sercu leży edukacja kulturalna ich dzieci. To właśnie rodzice i opiekunowie stają się realnym wsparciem dla nauczycieli w kreowaniu wychowania przez sztukę młodego pokolenia. Jako środowisko edukatorek i edukatorów teatralnych mamy silne przekonanie, że nie stanowimy dla siebie wzajemnie konkurencji - chcemy, możemy i powinniśmy podejmować wspólne działania w obszarze edukacji teatralnej i kulturalnej.

W ramach konferencji zapraszamy do wysłuchania wykładów, spotkania i dialogu a także zapoznania się z naszymi programami z zakresu edukacji teatralnej i pedagogiki teatru.
Podczas wydarzenia trwać będąwarsztaty dla dzieci, dzięki czemu można wziąć udział w EduAkcji, zapewniając swojemu dziecku opiekę i udział w dostosowanym do jego potrzeb artystyczno-edukacyjnym programie.

W dniu konferencji stołeczne teatry zapraszają na swoje spektakle. Dla uczestników wydarzenia Nowy Teatr, Teatr Polski w Warszawie im. Arnolda Szyfmana, Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, STUDIO teatrgaleria, Teatr Rampa, Teatr Wielki - Opera Narodowa oraz TR Warszawa przygotowały specjalne bilety w niższych cenach.


Szczegóły dotyczące warsztatów oraz oferty biletów teatralnych